Untitled Document
Akça Kız Öğrenci Yurdu
Adapazarı / Sakarya
Sevgili öğrencilerimize...

5 yıldır yurdumuzu tercih eden üniversite ve yüksek lisans eğitimini tamamlayıp mezun olan öğrencilerimize Akça Ailesi olarak bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

Özel Akça Kız Öğrenci Yurdu Sakarya 'da kurulan ilk özel yurttur. Siyasi görüşü olmayan bir işletmedir. 1995 yılından beri faaliyettedir. 17 Ağustos depreminden sonra, depreme dayanıklı şekilde yeni yapılan modern 1. sınıf yurtlarımız öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde eğitim sezonunu en iyi şartlarda geçirebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.
Sektörel Haber Merkezi programının Özel Akça Kız Öğrenci Yurtları yönetim kurulu başkanı İsmail Akça ile yaptığı röportaja buradan ulaşabilirsiniz.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Binnaz Baytekin, Üniversitemizde öğrenim gören 12 kız öğrenciye ücretsiz barınma hizmeti sağlayan Özel Akça Kız Öğrenci Yurdu'na nezaket ziyaretinde bulundu. Beraberinde SKS Dairesi Başkanı Nafi Filiz ve Kültür Şube Müdürü Türkan Bilgin ile Özel Akça Kız Öğrenci Yurt Müdürü İsmail Akça'yı ziyaret eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Binnaz Baytekin, Akça'ya öğrencilerimize sağladıkları katkı ve ...
Sakarya Üniversitesi'nde öğrenim gören öğrencilerin kaldığı yurtları gezen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, ziyaretleri sırasında öğrencilerle de sohbet etti. Sakarya'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Özel AKÇA Kız Öğrenci yurdunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı öğrencilerin memnuniyetlerini yerinde görmek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini söyledi.
 
Untitled Document
Untitled Document